Profesjonalne mycie stolarki aluminiowej


Dlaczego myjemy inaczej niż wszyscy ?

Fakt 1 Nowoczesny design - wyzwanie dla sprzątających
W dzisiejszych czasach szkło wykorzystuje się wszędzie. Współczesne biurowce, kompleksy handlowe, salony samochodowe, banki, przychodnie, stadiony, uczelnie to połączenie szkła,aluminium oraz stali. Charakterystyczne przeszklenia wkomponowane w elewacje nowoczesnych budynków ze względu na swoją wysokość oraz powierzchnię wymagają nowych metod mycia.
Fakt 2 Dotychczasowe problemy
Do tej pory mycie takich budynków wiązało się z kosztami oraz stratą czasu. Jedynym rozwiązaniem było zamawianie zwyżek, rusztowań lub alpinistów . Tradycyjne mycie środkami chemicznymi często zostawiają zacieki oraz smugi co negatywnie wpływa na zadowolenie klientów.
Fakt 3 Zastosowana technologia
Urządzenie używane przez naszą firmę wykorzystuje naturalny proces odwróconej osmozy do produkcji wody zdemineralizowanej. W procesie tym woda zostaje oczyszczona a wszelkie zanieczyszczenia zostają odseparowane i wędrują do ścieków. Mycie wodą zdemineralizowaną pozwala na uzyskanie doskonale czystych szyb w krótkim czasie, bez używania chemii chroniąc przy tym środowisko naturalne.
Fakt 4 Korzyści
Oczyszczona woda z zanieczyszczeń i minerałów nie tylko doskonale myje, ale również bardzo szybko i bez śladów odparowuje z czyszczonej powierzchni zostawiając ją nieskazitelnie czystą bez smug i zacieków. Woda po wcześniejszym procesie filtracji doprowadzana jest w czyszczone miejsce za pomocą teleskopowych szczotek, które pozwalają na dokładne mycie do wysokości 20 metrów!!!